Kolęda 2019

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ – „KOLĘDY”

04 LUTEGO – 09 LUTEGO 2019 R.

 

PONIEDZIAŁEK 4 LUTEGO

OD GODZ. 1500

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 15 – 2 księży od początku i od końca ulicy,

OD GODZ. 1600

UL. ZYGMUNTA STAREGO od godz. 1600 i UL. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA od godz. 17301 kapłan,

OD GODZ. 1800

UL. WSCHODNIA – 1 kapłan, od ul. Warszawskiej.

 

WTOREK 5 LUTEGO

OD GODZ. 900

UL. WARSZAWSKA – od początku do ul. Zgierskiej – 2 księży,

UL. ŚCIEGIENNEGO DOMKI – 1 kapłan,

OD GODZ. 1500

UL. WARSZAWSKA z UL. LUDOWĄ – od ul. Zgierskiej i od końca ulicy – 3 księży,

OD GODZ. 1700

UL. WARSZAWSKA BLOK 5/9 – 2 księży,

 

ŚRODA 6 LUTEGO

OD GODZ. 900

UL. KONOPNICKIEJ BLOK 8 – 1 kapłan,

UL. KONOPNICKIEJ BLOK 10 – 1 kapłan.

OD GODZ. 1500

UL. DASZYŃSKIEGO – numery parzyste z UL. KĄTNĄ i UL. PUSTĄ – 4 księży,

OD GODZ. 1700

UL. DASZYŃSKIEGO BLOK 5 – od początku i od końca – 2 księży,

UL. DASZYŃSKIEGO BLOK 7 – od początku i od końca – 2 księży,


CZWARTEK 7 LUTEGO

OD GODZ. 900

UL. KONOPNICKIEJ BLOK 12 – 1 kapłan,

UL. KONOPNICKIEJ BLOK 14 – 1 kapłan.

OD GODZ. 1500

UL. DASZYŃSKIEGO – numery nieparzyste z UL. WIATRACZNĄ – 4 księży,

OD GODZ. 1700

UL. DASZYŃSKIEGO BLOK 9 – od początku i od końca – 2 księży,

UL. DASZYŃSKIEGO BLOK 11 – od początku i od końca – 2 księży,

 

 

PIĄTEK 8 LUTEGO

OD GODZ. 1600

UL. DASZYŃSKIEGO BLOK 22 – 2 księży,

UL. KONOPNICKIEJ DOMKI – 1 kapłan,

UL. ŚCIEGIENNEGO BLOK – 1 kapłan,

 

SOBOTA 9 LUTEGO

 

OD GODZ. 1100

Dodatkowe zgłoszenia kolędy – 1 kapłan.

Bądź w umówionym terminie.

 

 

 

Osoby, które nie mogą przyjąć księdza po kolędzie od rana, prosimy o zgłoszenie w kancelarii. Kapłan przyjdzie tego samego dnia, kiedy wyznaczona jest ulica –

 po godz. 1600.

 

Ofiary składane na kolędzie przeznaczamy na remont starszej części świątyni

********************************************************************************************************

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ – „KOLĘDY”

28 STYCZNIA – 02 LUTEGO 2019 R.

 

PONIEDZIAŁEK 28 STYCZNIA

OD GODZ. 900

UL. PIOTRKOWSKA od ul. Warszawskiej do ul. Wolności – 2 księży numery parzyste i nieparzyste,

OD GODZ. 1600

UL. PIOTRKOWSKA (od ul. Wolności w kierunku Łodzi z przyległymi ulicami: ZYGMUNTA AUGUSTA, KRÓLOWEJ BONY, STEFANA BATOREGO, WŁADYSŁAWA IV, ZYGMUNTA III WAZY – 2 kapłanów (razem jedna i druga strona) oraz trzeci kapłan ulice przyległe,

OD GODZ. 1800

SEGMENTY PRZY UL. PIOTRKOWSKIEJ – 1 kapłan,

 

WTOREK 29 STYCZNIA

OD GODZ. 1500

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 9 – 2 księży, od początku i od końca bloku,

OD GODZ. 1600

UL. WOLNOŚCI – 2 księży (od ul. Wojska Polskiego dwie strony do ul. Piotrkowskiej),

OD GODZ. 1900

UL. WOLNOŚCI BLOK 18 – 2 księży,

 

ŚRODA 30 STYCZNIA

OD GODZ. 900

UL. PIOTRKOWSKA BLOK 27 B – 1 kapłan,

UL. PIOTRKOWSKA BLOK 29/31 – 1 kapłan.

OD GODZ. 1100

UL. PIOTRKOWSKA BLOK 29/31 A – 1 kapłan,

UL. PIOTRKOWSKA BLOK 29/31 B – 1 kapłan.

OD GODZ. 1500

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 11 – 2 księży, od początku i od końca bloku,

OD GODZ. 1600

UL. WOLNOŚCI od ul. Piotrkowskiej do ul. Zgierskiej – 1 kapłan, rozpoczyna od ul. Piotrkowskiej,

SZATONIA – 1 kapłan, numery nieparzyste,


CZWARTEK 31 STYCZNIA

OD GODZ. 1500

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 13 – 2 księży, od początku i od końca bloku,

OD GODZ. 1600

UL. UL. PIĘKNA od godz. 1600 i UL. POLNA od godz. 17001 kapłan

UL. SWOJSKA od godz. 1600 i UL. ŁĄKOWA od godz. 17001 kapłan.

PIĄTEK 1 LUTEGO

OD GODZ. 900

UL. ZGIERSKA bez Ul. Spółdzielczej i Ul. Składowej – 1 kapłan, (od nr 91 od strony Zgierza do ul. Warszawskiej),

UL. PIOTRKOWSKA BLOK 27 – 1 kapłan,

OD GODZ. 1100

UL. PIOTRKOWSKA BLOK 27 A – 1 kapłan,

OD GODZ. 1500

UL. PIASKOWA – 3 księży, (dwóch księży od końca ulicy obydwie strony i jeden ksiądz od początku ulicy jedna oraz druga strona),

OD GODZ. 1600

UL. PIOTRKOWSKA BLOK 10/12 – 1 kapłan,

OD GODZ. 1700

UL. ZGIERSKA BLOK 47/49 – 1 kapłan,

OD GODZ. 1900

UL. ZGIERSKA BLOK 59/63 – 1 kapłan,

 

SOBOTA 2 LUTEGO

OD GODZ. 900

UL. TORFOWA wraz z ulicami przyległymi: GOMBROWICZA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, LUDWIKA WĘGIERSKIEGO, MIESZKA I, BOLESLAWA CHROBREGO, DĄBRÓWSKI – 1 kapłan (od początku do końca ulicy).

 

OD GODZ. 1000

UL. BRUŻYCA wraz z ulicami przyległymi: JĘCZMIENNA, KOSYNIERÓW, ZIOŁOWA, ZBOŻOWA, CHMIELNA, DŁUGA, PSZENNA, CHŁOPSKA,

WITOSA, KOLOROWA, WDZIĘCZNA, GŁOWACKIEGO, STRAŻACKA – 3 kapłanów, (od początku i od ul. Warszawskiej – jedna i druga strona).

 

OD GODZ. 1300

UL. SPÓŁDZIELCZA i UL. SKŁADOWA – 1 kapłan.

 

 

Osoby, które nie mogą przyjąć księdza po kolędzie od rana, prosimy o zgłoszenie w kancelarii. Kapłan przyjdzie tego samego dnia, kiedy wyznaczona jest ulica –

po godz. 1600.

 Ofiary składane na kolędzie przeznaczamy na remont starszej części świątyni

********************************************************************************************************

 

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ – „KOLĘDY”

21 – 28 STYCZNIA 2019 R.

 

PONIEDZIAŁEK 21 STYCZNIA

OD GODZ. 1600

UL. BANKOWA i OKRZEI – 1 kapłan,

UL. POŁUDNIOWA – 2 księży (od początku i od końca ulicy),

OD GODZ. 1830

UL. POŁUDNIOWA BLOKI – 3 księży,

 

WTOREK 22 STYCZNIA

OD GODZ. 1530

UL. WARYŃSKIEGO – 1 kapłan, od początku ulicy,

UL. PÓŁNOCNA – 1 kapłan, od początku ulicy,

OD GODZ. 1600

UL. PÓŁNOCNA BLOK – 1 kapłan,

UL. KOMBATANTÓW – 1 kapłan

OD GODZ. 1800

UL. REYMONTA – 1 kapłan,

 

ŚRODA 23 STYCZNIA

OD GODZ. 1530

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 4 A – 1 kapłan,

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 6 – 1 kapłan,

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 8 A – 1 kapłan,

OD GODZ. 1600

UL. KRASZEWSKIEGO, UL. BRZOZOWA, UL. SŁOWACKIEGO – 1 kapłan,

OD GODZ. 1730

UL. KRASZEWSKIEGO BLOK – 2 księży,

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 10 A – 1 kapłan,


CZWARTEK 24 STYCZNIA

OD GODZ. 1530

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 8/10 – 1 kapłan,

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 12 – 1 kapłan,

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 12 A – 1 kapłan,

OD GODZ. 1600

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 14 – 1 kapłan,

OD GODZ. 1800

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 14 A – 2 księży,

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 17 – 1 kapłan,

 

PIĄTEK 25 STYCZNIA

OD GODZ. 900

UL. KILIŃSKIEGO DOMKI – 1 kapłan, od początku ulicy,

UL. 17 STYCZNIA – 1 kapłan, od początku ulicy,

UL. KRÓTKA – 1 kapłan, od początku ulicy,

OD GODZ. 1530

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 16 – 1 kapłan,

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 17 A – 1 kapłan,

UL. KILIŃSKIEGO BLOK 26 – 1 kapłan,

UL. KILIŃSKIEGO BLOK 28/30 – 1 kapłan,

OD GODZ. 1830

ALEJA WYZWOLENIA BLOK 18 – 1 kapłan,

 

SOBOTA 26 STYCZNIA

OD GODZ. 900

KOLONIA BRUŻYCA Z UL.: NIEMENA, ZACISZNA, SADOWA, CHABROWA, GRZEGORZA CIECHOWSKIEGO – 1 kapłan,

UL. FRANIN, JANA OLBRACHTA, KRÓLA ALEKSANDRA – 1 kapłan (rozpoczęcie od ul. Zgierskiej)

UL. RATAJA, UL. SOLORZA, UL. CZERNIAKA – 1 kapłan

 

OD GODZ. 900

APARTAMENTOWCE przy ul. Kąkolowej – 1 kapłan,

 

PONIEDZIAŁEK 28 STYCZNIA

OD GODZ. 900

UL. PIOTRKOWSKA od ul. Warszawskiej do ul. Wolności – 2 księży numery parzyste i nieparzyste,

OD GODZ. 1600

UL. PIOTRKOWSKA (od ul. Wolności w kierunku Łodzi z przyległymi ulicami: ZYGMUNTA AUGUSTA, KRÓLOWEJ BONY, STEFANA BATOREGO, WŁADYSŁAWA IV, ZYGMUNTA III WAZY – 2 kapłanów (razem jedna i druga strona) oraz trzeci kapłan ulice przyległe,

OD GODZ. 1800

SEGMENTY PRZY UL. PIOTRKOWSKIEJ – 1 kapłan,

 

 

PROSIMY PANA SOŁTYSA KOLONII BRUŻYCA O WYZNACZENIE OSÓB PODWOŻĄCYCH KSIĘŻY PO KOLĘDZIE

Ofiary składane na kolędzie przeznaczamy na remont starszej części świątyni

 

************************************************************************************************************

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ – „KOLĘDY”

14 – 21 STYCZNIA 2019 R.

PONIEDZIAŁEK 14 STYCZNIA

OD GODZ. 1600

  • UL. NARUTOWICZA – 1 kapłan,

  • UL. MONIUSZKI – 1 kapłan,

  • UL. PADEREWSKIEGO – 1 kapłan,

  • UL. FRANCISZKAŃSKA – od godz. 1730 i UL. ZACHODNIA – od godz. 18001 kapłan

WTOREK 15 STYCZNIA

OD GODZ. 1600

  • UL. MICKIEWICZA – 1 kapłan,

  • UL. PROTAZEGO i UL. WOŁODYJOWSKIEGO – 1 kapłan,

  • UL. GRAŻYNY – 1 kapłan,

  • UL. TELIMENY – od godz. 1600 i UL. SZCZĘŚLIWA – od godz. 17001 kapłan.

ŚRODA 16 STYCZNIA

OD GODZ. 900

  • UL. PABIANICKA – 2 księży (początek od ul. 11 Listopada – dwie strony),

OD GODZ. 1600

  • UL. GERWAZEGO – 1 kapłan,

  • UL. TADEUSZA – od godz. 1600 i UL. LITEWSKA – od godz. 17301 kapłan,

  • UL. SOPLICY – od godz. 17001 kapłan,

  • UL. SPORTOWA – od godz. 1600 i UL. NOWOKALISKA – od godz. 1700,

CZWARTEK 17 STYCZNIA

OD GODZ. 1530

  • UL. 11 LISTOPADA – 4 księży, (od początku i od końca ulicy po obu stronach),

OD GODZ. 1830

  • Nowe Domy przy UL. TWARDOWSKIEGO – 4 księży,

PIĄTEK 18 STYCZNIA

OD GODZ. 900

  • UL. WALENRODA i UL. MACHULSKIEGO – 2 kapłanów (początek od ul. Mickiewicza – prawa i lewa strona do końca)

OD GODZ. 1600

  • UL. KIEPURY – 1 kapłan,

  • UL. WOJSKIEGO – od godz. 1600 i UL. PRZEJAZD – od godz. 17301 kapłan

  • UL. NOWOGRODZKA – od godz. 1600 i UL. JANKIELA – od godz. 1730 – 1 kapłan.

SOBOTA 19 STYCZNIA

OD GODZ. 900

  • UL. STRUMYKOWA – od godz. 900 i UL. RZECZNA – od godz. 10301 kapłan,

  • UL. MIŁOSZA i UL. RAFAŁKI – 2 księży,

PONIEDZIAŁEK 21 STYCZNIA

OD GODZ. 1600

  • UL. BANKOWA i OKRZEI – 1 kapłan,

  • UL. POŁUDNIOWA – 2 księży (od początku i od końca ulicy),

OD GODZ. 1830

  • UL. POŁUDNIOWA BLOKI – 3 księży,

Ofiary składane na kolędzie przeznaczymy na remont starszej części świątyni

***********************************************************************************

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ – „KOLĘDY”

07 – 14 STYCZNIA 2019 R.

PONIEDZIAŁEK 7 STYCZNIA

OD GODZ. 1600

  • UL. ZIELONA – 2 księży, ( jeden i drugi kapłan rozpoczynają od początku ulicy dwie strony),

OD GODZ. 1700

  • UL. OGRODOWA BLOK 11 – pierwsza klatka i od godz. 1830 – druga klatka

WTOREK 8 STYCZNIA

OD GODZ. 1600

  • UL. 1 MAJA – 3 księży, ( 2 księży od ul. Daszyńskiego – dwie strony i 1 ksiądz od ul. Wierzbińskiej),

OD GODZ. 1730

  • UL. PONIATOWSKIEGO i UL. JASIŃSKIEGO – 1 kapłan,

ŚRODA 9 STYCZNIA

OD GODZ. 900

  • UL. KORDECKIEGO – 1 kapłan,

  • UL. PARKOWA – 1 kapłan,

OD GODZ. 1600

  • NAKIELNICA BLOKI NR – 26, 27, 28 – 1 kapłan,

  • UL. CHOPINA i UL. OSIECKIEJ – 2 kapłanów (od początku i od końca ulicy),

OD GODZ. 1730

  • UL. KONSTYTUCJI 3 MAJA – 1 kapłan,


CZWARTEK 10 STYCZNIA
OD GODZ. 900

  • UL. GÓRNA od godz. 900 i UL. NOWORUDNA od godz. 11001 kapłan od początku ulicy,

  • UL. TARGOWY RYNEK – i UL. DĘBOWA od godz. 1030 – 1 kapłan od początku ulicy,

  • UL. WĄSKA – 1 kapłan od początku ulicy,

OD GODZ. 1530

  • UL. WIERZBIŃSKA Z UL. SARENKI na odcinku od ul. 11 Listopada do Mrówki prawa i lewa strona bez przyległych ulic – 4 księży. (Dwóch księży od ul. 11 Listopada i dwóch księży od Mrówki)

PIĄTEK 11 STYCZNIA

OD GODZ. 900

  • UL. SIENKIEWICZA – 1 kapłan, od początku ulicy,

  • UL. KACZEŃCOWA – od godz. 900 i UL. KOŁŁĄTAJA – od godz. 1000 – 1 kapłan od początku ulicy,

  • UL. ŻEROMSKIEGO – od godz. 900 i UL. STASZICA – od godz. 1030 – 1 kapłan, od początku ulicy.

OD GODZ. 1600

  • Domy przyległe do ul. Wierzbińskiej na odcinku od ul. Pabianickiej do ul. Targowej – 4 księży,

  • UL. KALINOWA – od godz. 16001 kapłan,

  • UL. CISOWA – od godz. 1600 – 2 księży od początku i od końca,

  • UL. GRABOWA – od godz. 18001 kapłan,

  • UL. JODŁOWA – od godz. 16001 kapłan,

  • UL. JARZĘBINOWA – od godz. 18001 kapłan,

  • UL. BUKOWA – od godz. 18301 kapłan,

  • UL. JESIONOWA – od godz. 18301 kapłan,

SOBOTA 12 STYCZNIA

OD GODZ. 900

  • NAKIELNICA WIEŚ – od godz. 900 i NAKIELNICA PGR – od godz. 1300 – 1 kapłan,

  • UL. WIERZBIŃSKA od UL. TARGOWEJ w stronę ŁOBODZI wraz z przyległymi ulicami – 3 księży – od początku i od końca ulicy,

  • UL. ŚWIERKOWA – od godz. 900,

  • UL. LESZCZYŃSKIEGO – od godz. 900,

  • UL. OLCHOWA – od godz. 1100,

  • UL. KLONOWA – od godz. 1200,

  • UL. KASZTANOWA z UL. SOSNOWĄ i UL. LEŚNĄ– od godz. 1100,

  • UL. MODRZEWIOWA – od godz. 1100,

  • UL. WIKLINOWA – od godz. 1300.

PONIEDZIAŁEK 14 STYCZNIA

OD GODZ. 1600

  • UL. FRANCISZKAŃSKA i UL. ZACHODNIA – od godz. 17001 kapłan,

  • UL. NARUTOWICZA – 1 kapłan,

  • UL. MONIUSZKI – 1 kapłan,

  • UL. PADEREWSKIEGO – 1 kapłan,

PROSIMY PANA SOŁTYSA Z NAKIELNICY O WYZNACZENIE OSOBY
PODWOŻĄCEJ KSIĘDZA PO KOLĘDZIE

Ofiary składane na kolędzie przeznaczymy na remont starszej części świątyni

 

 

***************************************************************************

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ – „KOLĘDY”

02 – 05 STYCZNIA 2019 R.

ŚRODA 2 STYCZNIA

OD GODZ. 1530

  • UL. WOJSKA POLSKIEGO BLOK 28 – 1 kapłan,
  • UL. WOJSKA POLSKIEGO BLOK 47/49 – 1 kapłan,
  • UL. WOJSKA POLSKIEGO BLOK 51/53 – 1 kapłan,

OD GODZ. 1730

  • UL. WOJSKA POLSKIEGO BLOK 43/45 – 2 księży
  • UL. WOJSKA POLSKIEGO BLOK 57/59 – 1 kapłan
  • UL. WOJSKA POLSKIEGO BLOK 61/63 – 1 kapłan

CZWARTEK 3 STYCZNIA
OD GODZ. 900

  • PLAC KOŚCIUSZKI – 1 kapłan,
  • UL. ŁĘCZYCKA – 2 księży, (dwie strony od Placu Kościuszki do ul. 1 Maja),

OD GODZ. 1600

  • UL. JANA III SOBIESKIEGO  w Rudzie Bugaj – 1 kapłan (od początku ulicy),
  • UL. JANA KAZIMIERZA w Rudzie Bugaj – 1 kapłan (od początku ulicy),
  • UL. RUDNA – 2 księży (od początku i od końca ulicy),

PIĄTEK 4 STYCZNIA

OD GODZ. 900

  • UL. WOJSKA POLSKIEGO – DOMKI, (numery nieparzyste do ul. Waryńskiego –       1 kapłan; numery parzyste do nr 84 A – 1 kapłan),

OD GODZ. 1600

  • Ul.  OGRODOWA – 2 kapłanów, prawa i lewa strona od początku ulicy,

OD GODZ. 1830

  • UL. BIELAŃSKA – 1 kapłan,

SOBOTA 5 STYCZNIA

OD GODZ. 900

  • BRUŻYCZKA MAŁA – 2 księży (jeden kapłan od bloku, drugi od skrzyżowania w kierunku Jastrzębia),
  • KSIĘSTWO – 2 księży ( jeden kapłan od Rudy Bugaj, drugi kapłan od Brużyczki Małej )

PROSIMY PANÓW SOŁTYSÓW O WYZNACZENIE OSÓB 
PODWOŻĄCYCH KSIĘDZA PO KOLĘDZIE NA WIOSKACH

Ofiary składane na kolędzie przeznaczymy na remont starszej części świątyni.