Magis33

Członkowie naszego zespołu należą do różnych parafii, jednak kolebką zespołu jest parafia pod wezwaniem św. Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Wojska Polskiego 3.

To tutaj Proboszcz Parafii ks. kan. Gabriel Kołodziej, dał nam możliwość uwielbiania Boga poprzez muzykę, oraz możliwość posługiwania podczas Mszy Świętych z modlitwą o uzdrowienia i uwolnienie.

Obecny skład Zespołu to owoc posługi na rekolekcjach z  o. Johnem Bashoborą w maju 2017 –  w odpowiedzi na poruszenia jakie zrodziły się w naszych sercach, aby głosić miłosierdzie Jezusa poprzez talenty jakimi Bóg nas obdarzył. Śpiewamy, gramy na instrumentach, prowadzimy modlitwę podczas adoracji Najświętszego Sakramentu a także opowiadamy o tym co Bóg uczynił w naszym życiu.

Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie odbywają się w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godz 18:00

… a poza tym podejmujemy działania wszędzie, gdzie zostaniemy zaproszeni, aby uczestniczyć w ewangelizacji – zarówno w kraju jak i za granicą.
Posługujemy muzycznie na rekolekcjach dla młodzieży i dorosłych, prowadzimy muzyczne wieczory uwielbieniowe. Działamy tam, gdzie nasza muzyka może pomóc i zachęcić do poznania Boga i pogłębiania więzi z Bogiem.

- foto3.png

Przygotowujemy dla Was płytę z kolędami, już wkrótce “Wszystko o Betlejem” …

Marian Jarmondowicz