Modlitwa uwolnienia i uzdrowienia – Pabianice

WARSZTATY Z MODLITWY UWOLNIENIA I UZDROWIENIA W PABIANICACH

Wspólnota „Dobry Pasterz” z Pabianic zorganizowała w dniu 04.02.2017 r. warsztaty dotyczące modlitwy uwolnienia i uzdrowienia, które poprowadzili: siostra Tomasza i ks. Rafał Jarosiewicz – znani, m. in. z tego, że posługują wraz ze swoją ekipą za każdym razem, gdy ojciec John Bashobora prowadzi rekolekcje w Polsce. Warsztaty odbyły się w auli Św. Anny przy kościele p.w. Św. Mateusza w Pabianicach w godzinach 9.00 – 20.00.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele naszej grupy „Dobra Nowina”. Byli to: Ewa Krawczyk, Grażyna Kwiatkowska, Monika Sowińska i Iza Szewczyk. Poszczególne warsztaty dotyczyły następujących zagadnień:

– Odróżnienie kerygmatu i posługi

– Czym jest i czego dotyczy posługa

– Ewangelizacja dla Boga a Boża ewangelizacja

– Posługujący – wymagania i dyspozycje

– Uzdrowienie wewnętrzne

– Posługa uwalniania

Po Eucharystii kończącej to bardzo ciekawe spotkanie mogliśmy wysłuchać świadectw uczestników warsztatów.

Trzeba przyznać, że zarówno siostra Tomasza jak i ks. Jarosiewicz są świetnymi mówcami. Słuchając ich, nie można się nudzić. Ekspresja, dowcip, scenki, prezentacje multimedialne sprawiają, że chłonie się z zainteresowaniem przekazywane przez nich treści. Teraz nie pozostaje nic innego, jak wprowadzać w życie to, czego się tam nauczyliśmy. Na pewno obudziliśmy w sobie zapał do ewangelizacji, do głoszenia, że Bóg tak kocha każdego z nas, że oddał za nas życie. Tak więc „Idźcie i głoście!”