Program Jerycha Różańcowego w naszej parafii

„JERYCHO RÓŻAŃCOWE”

W ROKU JUBILEUSZU 200 – LECIA

PARAFII ŚW. ARCHANIOŁÓW RAFAŁA I MICHAŁA.

Z PROŚBĄ O DUCHOWE BEZPIECZEŃSTWO DLA MIASTA I JEGO MIESZKAŃCÓW, WOBEC PLANOWANYCH WYDARZEŃ MUZYCZNYCH

W MIESIĄCU WRZEŚNIU

NIOSĄCYCH ZAGROŻENIA W WYMIARZE DUCHOWYM.

W INTENCJI MAŁŻEŃSTW, DZIECI, MŁODZIEŻY I OSÓB SAMOTNYCH

02 – 09 września 2018 r.

Jerycho Różańcowe rozpoczniemy w niedzielę 02 września w parafii Św. Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim Mszą św. o godz. 1800, którą będą sprawować Ojcowie Pauliny przy Kopii Wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej. Jest to nieustanna modlitwa przez siedem dni i nocy przed Najświętszym Sakramentem, prowadzona przez grupy modlitewne oraz indywidualne osoby. Zakończymy 9 września Mszą św. o godz. 1800z modlitwą o uzdrowienieoraz ponowimy Akt Zawierzenia Parafii Matce Bożej Królowej Polski.Prosimy także o przynoszenie indywidualnych intencji, które otoczymy modlitwą podczas nabożeństw różańcowych.

Program dnia: od 02 września – do 09 września 2018 r.

Godz. 1800– Msza św. w intencji miasta i parafii w obecności Kopii Obrazu Matki

Bożej Częstochowskiej

Godz. 1900– Tajemnice Radosne – nabożeństwo różańcowe

Po nabożeństwie indywidualna adoracja przed Najświętszym Sakramentem

Godz. 2100– Apel Jasnogórski z rozważaniem.

Po Apelu Jasnogórskim indywidualna adoracja przed Najświętszym Sakramentem

Godz. 2400– Tajemnice Światła  – nabożeństwo różańcowe

Po nabożeństwie indywidualna adoracja przed Najświętszym Sakramentem do godz. 615

Godz. 615– Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

Godz. 700– Msza św.

Godz. 745– Tajemnice Bolesne – nabożeństwo różańcowe

Godz. 1200– Anioł Pański

Godz. 1215– Tajemnice Chwalebne – nabożeństwo różańcowe

Godz. 1500– Godzina Miłosierdzia Bożego: rozważanie Męki Pańskiej, Koronka

Godz. 1600– Indywidualna adoracja przed Najświętszym Sakramentem

Godz. 1700– Koronka Uwielbienia Boga ze Św. Michałem Archaniołem i Chórami

Aniołów

Godz. 1730– Msza św.

Godz. 1800– Msza św. w intencji miasta i parafii.

Program ten będzie obowiązywał przez cały tydzień z następującymi wyjątkami:

• W poniedziałek, 3 września Msza św. o godz. 800w intencji wszystkich rozpoczynających nowy rok szkolny oraz w intencji Ks. Arcybiskupa Grzegorza Rysia z racji imienin.
  • W czwartek o godz. 1800Msza św. z racji na pierwszy czwartek miesiąca w intencji powołań do kapłaństwa i życia zakonnego oraz w godzinach 2300– 2400Godzina Święta.
  • W piątek 07 września, który jest zarazem pierwszym piątkiem miesiąca, będziemy przeżywać dzień pokuty w parafii.Tym samym w godzinach 700– 900oraz 1500– 2000będzie można skorzystać z sakramentu pokuty. Będzie dodatkowo odprawiona Msza św. o godz. 1530. Prosimy tego dnia o podjęcie postu w intencji miasta i parafii.
  • W sobotę 8 września w Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Msze św. o godz. 700, 900, 1700i 1800.