XII NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK A 21 CZERWCA 2020 R.

1. W środę 24 czerwca obchodzimy uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  2. Również w środę spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Zapraszamy na Msze św. o godz. 1800, którą będziemy sprawować w intencji osób należących do Duszpasterskiej Rady Parafialnej oraz w intencji Ojców.
  3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek, 26 czerwca o godz. 800. Codziennie na Mszach św. możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców.
  4. W sobotę imieniny ks. arcybiskupa seniora Władysława Ziółka. Prosimy o modlitwę.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1800 nasz rodak ks. Maciej Paramuszczak, który wiele lat pracował na misjach, będzie obchodził jubileusz 30 – lecia kapłaństwa.
  6. W tym tygodniu ks. proboszcz będzie dzwonił do wszystkich, którzy wyrazili chęć udziału w pielgrzymce do Portugalii, aby podjąć decyzję dotyczącą nowego terminu pielgrzymki.
  7.  Chcemy z radością zakomunikować, iż według obecnych ustaleń odbędzie się             w dniach 21 – 26 sierpnia tegoroczna Piesza Pielgrzymka z Aleksandrowa Łódzkiego na Jasną Górę. W najbliższym czasie podamy wszystkie niezbędne szczegóły. Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnym pielgrzymowaniu do naszej Matki.
  8.  Prasa katolicka wyłożona jest na stoliku pod chórem: Tygodnik IDZIEMY – artykuł   o roli Ojca w rodzinie, Tygodnik NIEDZIELA – artykuł pt. „Kościół mnie uratował” oraz „Jaki wybór, taka Polska”. Tygodnik PRZEWODNIK KATOLICKI, Tygodnik GOŚĆ NIEDZIELNY – artykuł praktykowania pierwszych piątków miesiąca. MAŁY GOŚC NIEDZIELNY dla dzieci z dodatkiem.
  9.  Złożone ofiary na utrzymanie naszej Świątyni i prowadzony remont:
    200 zł. – Żywa Róża Matki Bożej Królowej Świata,
    100 zł., 200 zł. i 500 zł. – bezimiennie,
    razem 1200 zł. – ofiara wpłacona na konto parafii.
    50 zł. – na pomoc  rodzinie z Aleppo. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
  10.  W ostatnim czasie odeszli od nas śp.:

+ Adam Wypłosz,

+ Krzysztof Błażyczek. Otoczmy ich modlitwą.