XV NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK A 12 LIPCA 2020 R.

1. Zapraszamy jutro, 13 lipca na Msze św. o godz. 1800 w intencji naszej Ojczyzny      i miasta. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe z procesją Fatimską wokół kościoła. Będziemy modlić się o ustanie epidemii koronawirusa, aby Bóg chronił nas przed wszelkimi zagrożeniami, nawałnicami, a także w intencji niosących pomoc – za służbę medyczną, strażaków i wszystkich wolontariuszy.
  2. W przyszłą niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 1715 w intencji rodziny  z Aleppo, która wspiera nasza parafia i za braci chrześcijan na wschodzie cierpiących   z powodu wojny.
  3. Natomiast w niedzielę 26 lipca poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św.
  4. Prasa katolicka wyłożona jest na stoliku pod chórem: Tygodnik IDZIEMY – artykuł  odnoszący się do duszpasterstwa mężczyzn i do modlitwy różańcowej mężczyzn. Tygodnik NIEDZIELA – artykuł o pielgrzymowaniu na Jasną Górę i odpowiedź na pytanie – co może zniewolić naszą duszę? Tygodnik PRZEWODNIK KATOLICKI, Tygodnik GOŚĆ NIEDZIELNY – artykuł poruszający temat unieważniania małżeństw. Darmowe gazetki „Dobre Nowiny” o bł. Matce Speranza, gazetka „Bez Reszty” i Apostolstwo Chorych.
  5.  Złożone ofiary na prowadzony remont naszej Świątyni:
    500 zł. – bezimiennie,
    20, 200, 200 i 1000 zł. – ofiary wpłacona na konto parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6.  W ostatnim czasie odeszły od nas śp.

+ Mieczysława Kowalska,

+ Mariola Urbańska,

+ Teresa Sędziak. Otoczmy je modlitwą.