PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ – „KOLĘDY” 03 LUTEGO – 12 LUTEGO 2020 R.
PONIEDZIAŁEK 03 LUTEGO
OD GODZ. 1530
- UL. OGRODOWA – 3 księży (prawa i lewa strona od początku i od końca ulicy),
OD GODZ. 1700
- UL. TARGOWA, KONARSKIEGO, PODDĘBICKA, NIEZAPOMINAJKI –
1 kapłan,
OD GODZ. 1830
- UL. OGRODOWA BLOK 11 – 3 księży(od początku i od końca bloku),
WTOREK 04 LUTEG
OOD GODZ. 1530
- UL. PIOTRKOWSKA (od ul. Wolności w kierunku Łodzi przyległymi ulicami: ZYGMUNTA AUGUSTA, KRÓLOWEJ BONY, STEFANA BATOREGO, WŁADYSŁAWA IV, ZYGMUNTA III WAZY) – 2 księży – od końca ulicy jedna i druga strona oraz trzeci kapłan ulice przyległe,
OD GODZ. 1900
- SEGMENTY przy UL. PIOTRKOWSKIEJ – 2 księży,
- UL. BIELAŃSKA – 1 kapłan,
ŚRODA 05 LUTEGO
OD GODZ. 900
- UL. KRASZEWSKIEGO, UL. BRZOZOWA, UL. SŁOWACKIEGO – 1 kapłan,
- UL. WARYŃSKIEGO – 1 kapłan (od początku ulicy),
OD GODZ. 1530
- UL. WOLNOŚCI – 2 księży (od ul. Wojska Polskiego dwie strony do ul. Piotrkowskiej),
- UL. WOLNOŚCI od ul. Piotrkowskiej do ul. Zgierskiej – 1 kapłan, (rozpoczyna od
ul. Piotrkowskiej),
OD GODZ. 1830
- UL. WOLNOŚCI BLOK 18 – 2 księży,
- UL. REYMONTA – 1 kapłan,
CZWARTEK 06 LUTEGO
OD GODZ. 900
- UL. PARKOWA – 1 kapłan (od początku ulicy),
OD GODZ. 1530
- UL. BRUŻYCA wraz z ulicami przyległymi: JĘCZMIENNA, KOSYNIERÓW, ZIOŁOWA, ZBOŻOWA, CHMIELNA, DŁUGA, PSZENNA, CHŁOPSKA, WITOSA, KOLOROWA, WDZIĘCZNA, GŁOWACKIEGO, STRAŻACKA –
4 księży (od początku i od ul. Warszawskiej – jedna i druga strona).
PIĄTEK 07 LUTEGO
OD GODZ. 900
- UL. ZGIERSKA bez ul. Spółdzielczej i ul. Składowej – 2 księży (od nr 91 od strony Zgierza i od ul. Warszawskiej),
OD GODZ. 1100
- UL. BANKOWA i UL. OKRZEI – 1 kapłan (od początku ulicy),
OD GODZ. 1530
- UL. PIĘKNA – od godz. 1530 i UL. POLNA – od godz. 1700 – 1 kapłan,
- UL. SWOJSKA – od godz. 1530 i UL. ŁĄKOWA – od godz. 1700 – 1 kapłan,
- UL. KOMBATANTÓW – 1 kapłan,
OD GODZ. 1830
- UL. ZYGMUNTA STAREGO – 1 kapłan,
- UL. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA – 1 kapłan,
SOBOTA 08 LUTEGO
OD GODZ. 900
- UL. 11 LISTOPADA – 4 księży, (od początku i od końca ulicy po obu stronach),
OD GODZ. 1130
- UL. TWARDOWSKIEGO – 4 księży,
OD GODZ. 1230
- UL. MIŁOSZA i UL. RAFAŁKI – 2 księży (od początku ulic do spotkania),
- UL. STRUMYKOWA i UL. RZECZNA – 1 kapłan,
PONIEDZIAŁEK 10 LUTEGO
OD GODZ. 1600
- UL. KONSTYTUCJI 3 MAJA – 2 księży(od początku ulicy jedna i druga strona),
- UL. PONIATOWSKIEGO i UL. JASIŃSKIEGO – 1 kapłan,
OD GODZ. 1830
- UL. ZGIERSKA BLOK 47/49 – 1 kapłan,
- UL. ZGIERSKA BLOK 59/63 – 1 kapłan,
- UL. SPÓŁDZIELCZA i UL. SKŁADOWA – 1 kapłan,
WTOREK 11 LUTEGO
OD
GODZ. 1600
- UL. PÓLNOCNA – 1 kapłan (od początku ulicy),
- UL. PÓŁNOCNA BLOK – 2 księży (od początku i od końca bloku),
OD GODZ. 1800
- UL. KRASZEWSKIEGO BLOK – 2 księży,
ŚRODA 12 LUTEGO
OD GODZ. 1600
- UL. POŁUDNIOWA – 2 księży(od początku i od końca ulicy),
OD GODZ. 1830
- UL. POŁUDNIOWA BLOKI – 3 księży,
OD CZWARTKU 13 LUTEGO DODATKOWE ZGŁOSZENIA.
Prosimy o skontaktowanie się z księżmi, bądź zgłoszenie w kancelarii.
Ofiary składane na kolędzie przeznaczymy na remont starszej części świątyni