Przyszło nowe!

Drodzy Parafianie!

Po wielu latach istnienia i funkcjonowania dotychczasowej strony internetowej, oddajemy w Państwa ręce nową stronę internetową, w nowej szacie i z nowymi możliwościami.

Poprzednia strona internetowa służyła nam przez ostatnie lata. Wszystkim, którzy ją tworzyli, przygotowywali, modyfikowali i użytkowali bardzo dziękujemy!

Nowa strona naszej parafii spełnia wytyczne estetyki jak i funkcjonalności wyznaczone przez najnowsze technologie oraz trendy obecne na rynku portali internetowych.

Pojawiły się nowe funkcje i zakładki, co mamy nadzieję pomoże odnaleźć potrzebne informacje i ułatwi do nich dostęp.

Wszystkim użytkownikom nowej strony Parafii Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim życzymy jak najczęstszego zaglądania na nasz portal oraz współtworzenia go wraz z nami. Na uwagi dotyczące funkcjonalności i ewentualnych zmian oczekujemy na e-maile, który podane są w zakładce kontakt.

Poprzednia strona internetowa wraz z informacjami i aktualnościami znajduje się pod adresem: http://www.parafiaarchaniolow.lh.pl.

Z wyrazami szacunku,
Redaktorzy