Wieczór uwielbienia…

W niedzielę 20 września b.r. odbyła się msza św. dziękczynna w intencji tegorocznej 37 pieszej pielgrzymki z naszej parafii na Jasną Górę. Dziś również Ksiądz Proboszcz Gabriel Kołodziej inaugurował duchowe przygotowanie parafian do zbliżającego się odpustu 27 września 7-dniową nowenną do św. Archaniołów- patronów parafii.

W piątek 25 września rozpocznie się nabożeństwo 40-sto godzinne przed odpustem, który po raz pierwszy w 200-letniej historii kościoła w Aleksandrowie Łódzkim będzie pod wezwaniem ku czci wszystkich Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msza św. odpustowa będzie celebrowana przez biskupa Ireneusza Pękalskiego.

A dziś po mszy dziękczynnej odbył się koncert uwielbieniowy w ramach projektu na 100 -lecie urodzin Papieża, wystąpił zespół muzyczno-wokalny – młodzież z Chorzęcina, Wolborza i Tomaszowa Mazowieckiego pod kierownictwem p. Tomasza Kosiora z programem pt. “Młodzieńcze mówię wstań”.