Wspólne kolędowanie z Anną Cymmerman i Jackiem Malanowskim

Wraz z Partnerstwem na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego zapraszamy 6 stycznia 2018 o godz. 16.00 na wspólne kolędowanie z wybitnymi artystami Anną Cymmerman i Jackiem Malanowskim. Spotkanie odbędzie się w kościele parafialnym pw. św. Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Wojska Polskiego 3.

Doświadczenia poprzednich spotkań pokazują, że aleksandrowianie chętnie biorą udział we wspólnym śpiewaniu kolęd, które wyzwala pozytywne emocje, daje poczucie jedności i doskonale integruje społeczeństwo. Śpiewając popularne kolędy nie pozwalamy im odejść do lamusa, utrwalamy je i przekazujemy z pokolenia na pokolenie.

Podczas spotkania zaśpiewamy min.: Lulajże Jezuniu, Dzisiaj w Betlejem i wiele innych. We wspólnym śpiewaniu pomogą przygotowane teksty, które będą wyświetlane na ekranie. Atrakcją wieczoru będzie koncert kolęd w wykonaniu wybitnej, łódzkiej sopranistki Anny Cymmerman i Jacka Malanowskiego, pianisty, aranżera i kompozytora.