Poradnia Rodzinna

Naszą misją jest kształtowanie właściwego wizerunku rodziny i małżeństwa, wspieranie ich na różnym etapie życia.

Działalność poradni prowadzona jest w 3 kierunkach: przygotowanie do małżeństwa, poradnictwo rodzinne oraz konferencje.

Przygotowanie do małżeństwa:

Jeśli zamierzacie zawrzeć związek małżeński, powinniście odbyć kurs przedmałżeński, który składa się z 2 części.

Pierwszą z nich często odbywa się jeszcze w czasach szkoły. Dotyczy ona szeroko pojmowanego przygotowania do małżeństwa.

Druga część to konsultacje w Poradni Rodzinnej dotyczące relacji małżeńskich oraz metod rozpoznawania płodności.

I tą właśnie część możecie odbyć w naszej poradni.

Konsultacje obejmują 2 spotkania, najlepiej w odstępie 1 miesiąca. Trwają ok 1,2 do 2 godzin.

Termin spotkania ustalimy indywidualnie.

Poradnictwo Rodzinne

Jeśli zmagasz się z jakimś problemem, chcesz porozmawiać, poszukać rozwiązania, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Służymy swoim zaangażowaniem, wiedzą i doświadczeniem. Umów się na indywidualne spotkanie, termin ustalimy telefonicznie lub mailowo.

Konferencje i warsztaty

W ramach Poradni Rodzinnej organizujemy wykłady i warsztaty z zakresu wzmacniania więzi rodzinnej i małżeńskiej oraz pobocznych tematów. O bieżących wydarzeniach dowiesz się w zakładce aktualności poradni.

Kontakt

Siedziba poradni mieści się w budynku starej plebanii,   wejście od strony Wojska Polskiego 3.

Wszelkie pytania, sugestie prosimy kierować na adres poradnia@parafiaarchaniolow.pl

Numery telefonów do doradców dostępne w kancelarii parafialnej.